Slobodna Lika - Regionalni Portal Ličko Senjske županije - Gospić, Ogulin, SenjRastu tenzije oko slavlja u Medku

05.07.2018 19:53:55

Pročitali smo Vašu objavu o događanjima u Metku i moramo priznati da smo šokirani. U kojoj mi državi živimo kad KUD KRAJINA organizira derneke par kilometara od Gospića? Samo par kilometara od popaljenih hrvatskih sela. Kako je moguće da KUD KRAJINA prijavi takav jedan skup i tko im je dao odobrenje? Apaliramo na Vas kao jedini slobodni medij da pozovete gradonačelnika Gospića da zabrani održavanje takve jedne lakrdije, pišu  čitatelji. 

Dovoljno je ukucati samo KUD KRAJINA u pretraživače i vidjeti njihove stihove "Krajinu mi oteše..", "Jovan Dalamtinac život dao za Krajinu"..Pa zar to da nam se pjeva par kilometara od Gospića na dan kad naša reprezentaciju igra presudnu utakmicu.

Jeste li primjetili da su prije par dana ovi sa Jadovna među kojima je i uhapšeni ratni zločinac te Dodikov izaslanik imali ručak baš u Metku?

Zar netko misli da je to slučajno što baš ovo sad organizira sin od SDSS-ovog županijskog vijećnika? Zar ne vidite da ovu lakrdiju KUDA KRAJINE podržava i županijski SDSS na čelu sa našim zamjenikom župana kojeg svi plaćamo??Pa ljudi kud mi to idemo? Kuda ide naša županija?

Gradonačelniče zabranite ovu lakrdiju na području Grada Gospića.

Molimo vas da objavite ovo pismo da što više ljudi vidi što se događa u našoj županiji, pišu  čitatelji. 


www.slobodnalika.com

Zadnji komentari

Povezani sadržaji...

Pretraži slobodnalika.com Pošalji prijatelju