Slobodna Lika - Regionalni Portal Ličko Senjske županije - Gospić, Ogulin, SenjIZGUBIO ŽIVCE - Župan Jurković na predizbornom skupu u Prozoru doživio fijasko, pa vrijeđao medicinsku sestru

09.05.2013 23:08:56


 

 Dana 08.05. 2013 god u školi u prozoru  održavao se predizborni skup HDZ za selo Prozor. Kandidati sa  liste Hdz za Gradsko vijeće predvođeni  aktualnim županom Milanom Jurkovićem  kao predsjednikom Gradskog odbora  i Gradonačelnikom Mariom Barkovićem  pokazali su pravo lice pred oko desetak  Prozorana  koji su došli na skup. Među njima se našla i gđa. Majda  Mujkanović  viša med.  sestra.  koja se kandidira na nezavisnoj listi dr. Stjepana Kostelca  za  gradsko  vijeće  grada Otočca.

Doživjela  je  takve neugodnosti  kao nikada u svom životu od župana Milana Jurkovića koji ju je odmah napao i sasuo drvlje i kamenje kako se usudila doći na skup HDZ-a. Danas poslije skupa gđa Mujkanović    je izjavila : Ako ste možda naivno povjerovali da u močvari zvanoj HDZ pušu novi vjetrovi, nakon niza  jeftinih  afera, blamaža i kriminalnih radnji opće poznatih svekolikoj javnosti LIJEPE  NAŠE , onda ste se i ovaj put grdno prevarili. Naime, na predizbornom skupu HDZ –a u Prozoru veliki  župan u maniri „visoke ličnosti“ bahato,  nadmoćno i ničim izazvan sručio je obilje uvreda i optužbi na račun dame koja se drznula u našoj sredini razmišljati politički drugačije od njegovog  hadzeovskog  veličanstva. Za to vrijeme njegova vjerna i otužna pratnja,odavno prodanih duša s prizemnim osobnim interesima nisu ni u jednom trenutku našli za shodno prekinuti ovaj izljev očaja našeg kavalira i gospodina župana koji ne preže ni pred najnižim metodama da sačuva tako slatku vlast. I zato ne zaboravite HDZ dlaku mijenja , ali ćud nikada.                                                                                                                                      Nisam mislila ništa loše. Nisam niti u jednoj stranci i zato se i nalazim na nezavisnoj listi dr. Stjepana Kostelca. Posjećujem  skupove i drugih stranaka  jer  me interesiraju programi koje nude pojedine stranke i ljudi koji ih zastupaju jer o tome će ovisiti i naš životi  u Otočcu slijedećih godina. Budući sam mještanka Prozora  a skup je u našem selu i to otvoreni  predizborni mislim da svi građani mogu prisustvovati takvim skupovima. Ako nije tako onda trebaju istaći da  su to skupovi samo za odabrane ljude pa da znamo.To još nisam nikada doživjela u životu. Muškarci se ponašaju prema ženama džentlemenski i imaju obzira prema nama naročito koje se nalazimo na izbornim listama. Sramota me je i kazati što mi je sve izgovorio. U sebi sam mislila jeli to župan naše županije i kako ćemo s njim u Europu. Na kraju sam ipak skupila hrabrosti te mu se ispričala i pozdravila ga na odlasku.

Majda Mujkanović  bacc.ms

Ja kao nositelj nezavisne liste na kojoj je i gđa Mujkanović  zgražavam se zbog svega onoga što je doživjela gđa Mujkanović, jer je  župan Jurković poznat po prljavoj kampanji koju je vodio i prijašnjih godina i smatram da HDZ ima puno boljih  ljudi koji bi je trebali predstavljati na uljuđeniji  i snošljiviji način.Za sve slične slučajeve izvijestiti  ćemo  javnost, kaže Stjepan Kostelac, dr.vet.med.


www.slobodnalika.com

Komentari
 • 10.05.2013. 11:00
  Draga Majda,još si dobro i prošla.Pa ta bagra se i ubija i tuče među sobom i maltretira sve koji nisu za njihovu kvazi politiku.Zastrašivanje,progon svih koji ne misle kao oni je njihova svakodnevna retorika.I ja sam isto doživjela od Barkovića,samo mu se nisam ispričala,nego sam mu zaželjela dug život sa šakom tableta svaki dan.Nemoj se ništa iznenaditi od tih velikih hrvatina,još većih poslijeratnih katolika,da tvom suprugu broje krva zrnca.Drži se i neispričavaj se njima,jer onikoji su pokrali državu to nisu zaslužili.Pozdrav.
 • 10.05.2013. 13:46
  Ma svi su oni isti kad samo vidim tko u crkvi stoji u prvim redovima smuci mi se do prije davnih godina nisu mirisali crkvu a sad kao veliki katolici i vjernici.Sramota!!!!
 • 10.05.2013. 20:58
  Majda uz tebe smo. Pa on je poznat kao i većina HDZ-ovaca po kratkom fitilju. Imaju problem sa alkoholom i sa visinama. Crveni se kao rak u licu od alkohola.Otkrivaju svoju ćud svakodnevno na predzbornim tlapnjama. Nema on G od gospodna. Više mi liči na neku mafiju.
 • 10.05.2013. 21:53
  Znadu kriminalci da gubitak fotelje može dovesti do tvrde stolice pa i do zatvora.....
 • 11.05.2013. 09:41
  Za gradsko vijeće grada Otočca moj glas ići će:.... Za gradonačelnika - Mariu Barkoviću... Za listu - nezavisnoj listi dr. Stjepana Kostelca... HDZovoj i SDPovoj listi ni u ludilu glasa ne dajem na bilo kojoj razini....
 • 12.05.2013. 14:58
  ...hahaaaa ...slično sam i ja doživjela .zapravo još i gore .....demokracija na djelu..
 • 12.05.2013. 17:57
  Draga moja patronažna, nakon ovakvog iskustva vjerojatno ti se postavlja jedno filozofsko pitanje - kako od jednog malog djeteta može nastati ovakav divljak. Malo geni, malo vlast... tko bi ga znao što je našeg župana učinilo ovakvom karikaturom od čovika. Ali jedna je istina vječna - narod zaslužuje vlast onakvu kakvu ima. Narodu moraš lagati da bi glasovali za tebe, jer ako mu kažeš isinu neće te zaokružiti. Stoga te ja pozivam da mi se priključiš u kupnji ovaca. Stado ko stado! Moraš odgojiti samo ovna zvonara i miran si da ti nitko neće zabiti nož u leđa. Ako ti ostane što od kampanje, uloži u moje stado. Reci da si dala za crkvu u Bilaju, to prolazi!!! Pozdrav tebi i tvojima i velika podrška. Doselite k nama u Korenicu, ovdje živi samo poštena raja (mala šala za kraj).
 • 12.05.2013. 19:07
  nažalost, ovo je bilo i za očekivati od ličkog župana...zato vjerujem da se većina ljudi nije ni iznenadila kad je pročitala ovo...ono što me je šokiralo je što je svoj bijes, paniku i jad prosipao na gospođu Mujkanović, koja može biti primjer jedne časne, poštene i vrijedne žene, koja ne samo da je 1000 puta pomogla ljudima u bilo kojem trenutku nego za to nije trazila nista zauzvrat...no, ona i njezin suprug su baš takvi ljudi koji županu i toj njegovoj bagri stavljaju sol na ranu jer se oni takvih postenih ljudi i boje, ondosno ljudi koji nemaju svoju cijenu i ljudi koji ne prodaju svoj karakter za stolicu...sra mo ta!
Dodaj komentar
Komentiranje sadržaja na portalu slobodnalika.com omogućeno je samo registriranim korisnicima.

Ako si već registriran, ulogiraj se ovdje, ako nisi, klikni ovdje za registraciju. Osim komentiranja kao registrirani korisnici dobivate i prava za :
 • Pristup forumu
 • Upis besplatnih oglasa
 • Dodavanje unosa u žute stranice
 • Te možete komunicirati i družiti se sa ostalim članovima portala
 • ...

Povezani sadržaji...

Pretraži slobodnalika.com Pošalji prijatelju