Postavke
kolačića

Marianna Ilkiv, nakon početka rata u Ukrajini pronašla svoj dom u Gospiću

Renomirana ukrajinska glazbena umjetnica Marianna Ilkiv, koja je nakon početka rata u Ukrajini pronašla svoj dom u Gospiću, gostovala je u emisiji “Dobro jutro Hrvatska”. U sklopu rubrike “Stranci u Hrvatskoj”, HRT je predstavio ovu umjetnicu čije se pjesme slušaju diljem svijeta.

Marianna je izabrala Hrvatsku za svoj novi dom, a od selidbe u Gospić prije godinu dana, glazbom povezuje svoje dvije domovine – Ukrajinu i Hrvatsku. Cijelu emisiju možete pogledati u video prilogu HRT-a.

Podijelite sadržaj

Lokalni izbori 2025. Tko bi bio dobar za gradonačelnik za Grad Otočac i njegove stanovnike?
Play Video

Pokrenut izbor Ptice 2026.godine

Ornitološka zajednica, uz inicijativu Udruge Biom iz Zagreba i Hrvatskog društva za zaštitu ptica i prirode iz Osijeka, nominirala je tri ptičje vrste koje konkuriraju

Podijelite sadržaj

Lovinac uz Vukovar i Škabrnju

U ponedjeljak, 17. studenog, u Lovincu će se održati prigodni program povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata te Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i

Podijelite sadržaj
Play Video