Postavke
kolačića

SMEĆE Nemojte sutra niti slučajno dolaziti na skup protiv smeća u Gospiću, to je čisto politikanstvo

Nemojte sutra niti slučajno nasjedati na jeftine političke fore izmišljene skupine članova građanske inicijative  GOSPIĆ JE DOM.

Nekoliko građanskih kokošara koji su godinama bili u rupi uzeli za sve druge ime Gospića protiv smeća i odlučili da je to naš Dom, ne pitajući druge kakav je njihov dom.

Skupinu jeftinih dušobrižnika Gospića iskoristili su pet minuta slave da ih primi lički poslijeratni politički profiter gradonačelnik Gospića Darko Milinović. Dušobrižnici Gospića nisu uspjeli pitati gradonačelnika Gospića kako za pola godine vladavine nije uspio imati saznanja da se Gospić pretvara u tuđe smetlište.

Play Video
Play Video